top of page
logo-.png
Hayallerinizi İnşa Ediyoruz

FERD YAPI, mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşterisi ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır. Yatırımcısını hayal kırıklığına uğratmayan nitelikli işçilik ile yatırımcıya gerçek fayda sağlamayı hedefler. FERD YAPI bu güvene layık olmak için tüm gayretleriyle çalışmalarına devam edecektir.

Screen shot 2022-12-13 at 14.37.19.png
Ev Geliştirme
Misyonumuz

Değerlerimize uygun çalışma prensibi ile; yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde, en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin konut ihtiyacını karşılamaktır.

sözleşme
Vizyonumuz

Teknolojik, modern ve kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen FERD YAPI bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ
  • Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.

  • Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız. Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz.

  • İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz. 

  • Yerel ve uluslararası ahlaka, profesyonel standartlara saygı gösteririz. Sağlık ve güvenlikle ilgili görev ve sorumluluklarımıza uyarız.

bottom of page